Zbuduj z nami swoją oazę spokoju

Zainwestuj w nowoczesne domy w drewnianej konstrukcji szkieletowej

WoodComplex jest tworzony przez zespół projektantów, konstruktorów oraz prawdziwych rzemieślników kochających prace w drewnie.

Nasze doświadczenie pozwoliło zrealizować wiele projektów. Posiadamy ofertę gotowych domów prefabrykowanych.

Zapewniamy kompleksową obsługę

Wspieramy w procesie projektu, tworzenia i budowy od samego początku inwestycji

To właśnie proces projektowania stanowi dla nas najważniejszy etap, dlatego trzeba mu poświęcić wiele uwagi i zaangażowania. Poznajemy wtedy Państwa potrzeby, doradzamy, adaptujemy, kompletujemy dokumenty, pomagamy w kontakcie z urzędami i finalnie budujemy dopasowany do potrzeb dom. Na każdym etapie mogą Państwo liczyć na nasze wsparcie.

Zapewniamy wysoką jakość produkcji, dopasowanie do potrzeb klienta oraz zgodność ze wszystkimi standardami

Przy budowie domów używamy najlepszych dostępnych materiałów. Od lat współpracujemy z producentami materiałów do budowy domów w technologii szkieletowej.

Indywidualna decyzja odnośnie momentu zakończenia prac: stan surowy zamknięty, deweloperski lub kompleksowo pod klucz. Zapewniamy wsparcie w zakresie wystroju i mebli.

Dzięki prefabrykacji w naszym zakładzie produkcyjnym jesteśmy w stanie zrealizować stan surowy zamknięty na gotowym fundamencie do 4 tygodni.

Szeroki wybór, wiele możliwości inwestycji

Oferujemy gotowe domy w drewnianej konstrukcji szkieletowej. Projektujemy je od zera, wraz z wnętrzami i ogrodami. Zapewniamy realizację projektów i wspieramy w uzyskaniu wszystkich pozwoleń. Działamy “od projektu po klucz”

Poznaj pełną ofertę

Nowoczesne i sprawdzone rozwiązania

Poznaj naszą technologię produkcji

Spełniamy normy dla domów elektro oszczędnych i pasywnych. Dbamy o najwyższą jakość wykonania i współpracujemy z profesjonalistami, dzięki czemu nasze materiały są w pełni przygotowane na warunki zewnętrzne. Izolację termiczną dobieramy indywidualnie pod wymagania klienta.

Dowiedz się więcej

Służymy naszą pomocą

Skontaktuj się i zaplanuj swoją nową inwestycję!