WoodComplex

ZBUDUJ Z NAMI SWOJĄ OAZĘ SPOKOJU…

WoodComplex tworzy zespół projektantów, konstruktorów oraz prawdziwych rzemieślników kochających prace w tym szlachetnym materiale jakim jest drewno. Nasze doświadczenie pozwoliło zrealizować wiele projektów. Obserwując coraz większe zainteresowanie technologią konstrukcji szkieletowej postanowiliśmy przygotować ofertę kilku gotowych domów prefabrykowanych. Doskonale wiemy, że budowa domu to życiowe przedsięwzięcie, dlatego staramy się ściśle współpracować z Państwem już od samego początku projektu. Właśnie proces projektowania to według nas najważniejszy etap, dlatego trzeba mu poświęcić dużo czasu. Poznajemy wtedy Państwa potrzeby, doradzamy, adaptujemy, kompletujemy dokumenty, pomagamy w kontakcie z urzędami i finalnie budujemy dla Państwa Wasz wymarzony dom. Na każdym etapie mogą Państwo liczyć na nasze wsparcie.

Dlaczego nasze domy?

Wysoka jakość materiałów

Wybór wykończenia

Krótki czas realizacji

Możesz być pewny, że przy budowie Twojego domu użyjemy najlepszych dostępnych materiałów. Od lat współpracujemy tylko z najlepszymi producentami materiałów do budowy domów w technologii szkieletowej.

Sam zdecyduj do jakiego stanu wybudujemy Twój dom. Stan surowy zamknięty, deweloperski lub kompleksowo pod klucz.

Dzięki prefabrykacji w naszej stolarni jesteśmy w stanie zrealizować stan surowy zamknięty na gotowym fundamencie do 4 tygodni.